Arçelik Yetkili Satıcı

Arçelik Yetkili Satıcı

Firmamız 1971 tarihinde kurularak ticari hayatımız başlamıştır. Bursa Arçelik bayimizden hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.

Hasan Meriç tarafından ilk mağazamız Atatürk Caddesi’nde kurulmuştur. Sektörün ileri gelen firması olarak teknolojik yenilikleri yakından takip ediyoruz. Siz değerli Arçelik müşterilerine kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana çözüm odaklı çalışmaktayız. Arçelik yetkili satıcısı olarak Bursa genelinde yüksek kalite de hizmet veriyoruz.

Arçelik Bursa firması olarak sizlerin en iyi şekilde hizmet alması için profesyonel ekibimiz ile aralıksız çalışmaktayız. Yetkili Arçelik firması olarak Bursa’da 6 şubemiz ve 40 personelimiz bulunuyor. Müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunarak sektörün lider firması olmayı amaçlıyoruz. Kurumsal çözümlerimiz ile sizlerin ihtiyacına en uygun şekilde hizmet sunuyoruz. En iyi Arçelik firması denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Girişimci anlayışına sahip öncü Arçelik yetkili satış firması olarak geniş ürün seçeneği sunuyoruz.

Bursa Arçelik

Sektörde müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Arçelik ürünleri ile ilgili her konu da hizmet vermekteyiz. Hazır mutfak, ankastre ve iklimlendirme ürünleri gibi pek çok Arçelik ürünü yetkili satış hizmeti sunmaktayız. Bursa’nın pek çok semtinde firmamız hizmet imkânı sunuyor. Müşterilerimiz için vazgeçilmez bir marka olmayı hedefliyoruz. Arçelik firması olarak tüm ürünlerinizi evinize getiriyoruz. Bursa Arçelik Bayileri arasında siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik Sigara Modelleri

En Kolay Mobil Oyun Nasıl Yaptırılır?

En Kolay Mobil Oyun Nasıl Yaptırılır?

Otomatik Kepenk Sistemleri 2021

Otomatik Kepenk Sistemleri 2021

Ostim Etiket Hizmetleri

Ostim Etiket Hizmetleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir