Doğa ve Şehir Manzarası Bir Arada

Doğa ve Şehir Manzarası Bir Arada

Almira Otel modern yapısı ve tarihe dokunan tasarımı ile yüksek kalite ve personeli ile Bursa’nın şehir merkezinde hizmet vermektedir. 35 yıllık deneyimin verdiği tecrübe ile misafir memnuniyeti üzerine kurulu vizyonumuz Bursa otel denildiğinde akla gelen ilk isim yapmıştır. Otelimizin giriş ve çıkış saatleri 15:00, 12:00’dır.

Merkezi Konum

Almira Otel Bursa ilinin merkezi bir konumda bulunmaktadır. Uludağ’a 35km, Yenişehir Havaalanı’na 40km, Mudanya/Güzelyalı feribot iskelesine 20km, Teleferiğe ise 6km uzaklıktadır. Atatürk Kongre ve Kültür merkezi, Alışveriş Merkezine ve metro istasyonuna yürüyüş mesafesindedir.

Çevreci

İçinde bulunduğumuz çevreye önem veriyoruz ve kirlenmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Gürültü ve çevre kirliliğini en aza indirmede önemli rol oynayan elektrikli araçlar için Elektrikli Araç Şarj İstasyonu hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda misafirlerimizin sağlığını korumak adına kapalı ve yarı kapalı alanlarda tütün ürünlerinin kullanımı yasaktır.

Covid-19 önlemleri kapsamında yayınlanan genelge ve düzenlemelere göre konsept dahilinde sunmuş olduğumuz hizmet ve hizmet alanlarının kullanımı, Almira Otel yönetimi tarafından aldığımız tedbirler kapsamında değiştirilebilir veya düzenlenebilir.

Kaliteli Hizmet

Bursa spa otelleri arasında Almira Otel olarak verdiğimiz hizmetin kalitesi bizleri ön plana çıkarmaktadır. Mevsim ve iklim değişiklikleri nedeniyle bahsi geçen birimlerin ve içeriklerin açılış-kapanış vakitleri haber vermeden görevliler tarafından değiştirilebilir.

Spa hizmetimiz sadece 12 yaş ve üzeri misafirlerimiz için geçerlidir. Eğer 12 yaşından küçük olan misafirlerimiz dilerlerse Splash Kids Zone bölümünü kullanmaları mümkündür. 18 yaş altı misafirlerimiz ebeveynlerinin imzası ile hemcinsi tarafından bakım alabilirler. Otelimizde 9 farklı oda çeşidinde konaklama hizmeti sunmaktayız.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Döşenmiş Banyo

Döşenmiş Banyo

Konya’nın En Köklü Firması Enkay İnşaat

Konya’nın En Köklü Firması Enkay İnşaat

Bahçeşehir Şehir İçi Evden Eve Taşıma

Bahçeşehir Şehir İçi Evden Eve Taşıma

Sigortalı Rent A Car

Sigortalı Rent A Car

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir