Konya’nın En Köklü Firması Enkay İnşaat

Konya’nın En Köklü Firması Enkay İnşaat

Başta İç Anadolu bölgesinin ve Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında en prestijli firması olan Enkay İnşaat , 2000 yılından buyana birçok markalı proje hayata geçirdi. Yüzlerce projeyi hayata geçirdi.

Özellikle Konya’nın parlayan yıldızı konumundaki Karatay İlçesinde hazırladığı ve hayata geçirdiği projelerle Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak alanında bütün dikkatleri üzerine çeken Enkay İnşaat, yeni projelerini hayata geçirmek için kollarını sıvadı.

Şirket bünyesindeki mimarlarıyla uzun zamandır sessiz sedasız toplantılar düzenleyen dışarıya çıt bile çıkarmayan Enkay İnşaat, yeni projesinin ne zaman hayata geçireceği ise Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak alanında merak konusu oldu.

Yaklaşık 22 yıldır Konya ve Konyalılara hizmet eden Enkay İnşaat’ı köklü ve güvenilir bir firma yapmasının nedeni nedir biliyor musunuz?

Bugüne kadar ki hazırladığı ve hayata geçirdiği projelerde dayanıklılık ön planda tutmuştur.

Rahatlıktan, konfordan ve kaliteden asla ödün vermemiştir.

Sadece bir bina yapıp kenarıya çekilmemiştir. 7/24 müşterilerinin hep yardımına koşmuş ve her türlü sorunlarına anında cevap ve çözümler üretmiştir.

Sosyal donatılar bakımında neredeyse bütün projelerinde çocuk oyun alanları, futbol basketbol ve voleybol alanları da inşa etmiştir.

Yeşil alan bir apartmanda, sitede olmazsa olmazlardandır. Bunun içinde uygun projelerinde yeşil alanlar kazandırılmıştır. Ayrıca Ülkemizin ve Kentimizin kanayan yarasına da köklü bir çözüm bularak yer altı ve yer üstü otoparklarla rahatlığı ve güvenliği hep ön planda tutmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Döşenmiş Banyo

Döşenmiş Banyo

Doğa ve Şehir Manzarası Bir Arada

Doğa ve Şehir Manzarası Bir Arada

Bahçeşehir Şehir İçi Evden Eve Taşıma

Bahçeşehir Şehir İçi Evden Eve Taşıma

Sigortalı Rent A Car

Sigortalı Rent A Car

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir