Primer Burun Estetiği Ameliyatı

Primer Burun Estetiği Ameliyatı

İstatistiklere baktığımızda, kadınlar için vücutlarının en önemli bölgeleri olarak gösterdikleri yer ilk başta burunları olmuştur. Tabii ki meme büyütme ameliyatlarının oldukça yoğun şekilde talep edilmekte olduğunu görebiliyoruz. Buradan, kadınların aynı zamanda diğer başka detaylar üzerinde de durduklarını belirtebiliyoruz. Ancak kadınlar, istatistiklere göre ilk olarak erkeklerin ya da kadınların fark etmeksizin burunlarına odaklanıyor, dikkat kesiliyorlar.

Erkeklerde de durum benzer şekilde görüntüleniyor. Nitekim primer burun estetiği operasyonlarında erkeklerin de sıklıkla yer aldıklarını görebiliyoruz. Ve tabii ki erkeklerin estetik operasyonlarını talep etme sebepleri arasında üst sıralarda yer almakta olan diğer bir sebep de jinekomasti olmaktadır. Kadın tipi meme büyümesi olarak tanımlanmakta olan bu problem de erkeklerin çok daha sık bir şekilde karşılaşmakta oldukları sorunlar arasında yerini almıştır.

Primer burun estetiği ameliyatı alma kararı almış olan kişileri neler beklemektedir? İlk öncelikli olarak, salt kozmetik amaçların dışında birtakım problemler ele alınmaktadır. Mesel iri, geniş ya da kırık yapıya sahip bir burnunuz varsa, bu operasyon sizin için çözüm niteliğinde olacaktır. Bununla birlikte burun tıkanıklığı, nefes alma problemleri gibi problemler açısından da bu tedavi yöntemi tercih edilmektedir.

Burun estetiği operasyonları açık veya kapalı tekniklerle yapılabilmektedir. Genellike hekimler, açık tekniklerle ameliyat yapmayı tercih etmektedirler. Bu şekilde hekim, daha geniş bir görüş açısıyla hareket edebilmektedir. Ancak kapalı tekniklerin de uygulanmakta olduğu durumlar olabilmektedir. Mesela yalnızca kemik ya da orta kıkırdak bölgesinde meydana gelmiş olan sorunlarınız varsa, o halde kapalı teknik uygulanabilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En Çok Tercih Edilen Elektronik Sigara Modelleri

En Çok Tercih Edilen Elektronik Sigara Modelleri

Otel ve Spa Merkezi

Otel ve Spa Merkezi

Çil Lekeleri İçin Kalıcı Çözüm Önerileri

Çil Lekeleri İçin Kalıcı Çözüm Önerileri

En İyi Protez Saç Firması Oscar Hair Protez Saç Tasarım Merkezi

En İyi Protez Saç Firması Oscar Hair Protez Saç Tasarım Merkezi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir