Sokak Hayvanları için Mama Yardımı

Sokak Hayvanları için Mama Yardımı

Sokaklarda yaşayan köpeklerin nasıl hayatta kaldıklarını biliyor musunuz? Bir çoğumuz günlük işlerimizi yerine getirirken, işe giderken, otobüsteyken, aracımızla şehir içinde gezerken, evde sıcak salonumuzda uzanırken sokaklarda da bir yaşamın olduğunu unutuyoruz. Kışın soğukla ve açlıkla yaptıkları mücadelede galip gelen köpekler yazında susuzluk ve açlıkla imtihana giriyorlar. Bu hayvanların yaşamaları için tek destekleri var. O da sizsiniz… Şehir merkezlerinde kimi zaman sokak köpekleri kaybolurlar.

Her gün gördüğünüz köpekleri bir anda görememeye başlarsınız. Birçok insanın yanından geçip gittiği ve yokluğunu fark etmediği sokaklarda yaşayan köpekler bilinmeze doğru giderler. Kimisi bir kenarda yaşamını yitirir, kimisi belediye ekipleri tarafından toplanıp ıssız bir araziye bırakılır. Bu hayvanların yaşamak için pek seçenekleri yok gibi görünüyor. Her şeye rağmen onları yaşatmak isteyen insanlar da var. Gönüllüler… Ülkemizde köpeklerin ne kadar değerli olduğunun dahi tartışmaya açık olduğu bir dönemde her canlının yaşamaya hakkı olduğunu öğretemiyoruz. Yaşayan her canlının insanların kurduğu bu düzede bir yeri vardır ve bu yerde de hakları vardır.

Maalesef ıssız ve kurak arazilere bırakılan köpeklerin yaşamak için tek çareleri var. Gönüllü insanların getirdikleri köpek maması paketleri onların yaşam kaynakları. Günde yüzlerce köpeğe mama yetiştirmeye çalışan bu insanların sizin desteklerinize ihtiyacı var. Bir paket köpek maması satın alarak siz de köpeklerin hayatlarının kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz. Her gün mama satın almak, hem de bir paket değil, onlarca paket mama satın almak için oldukça zengin olmak gerekiyor. Gönüllü olarak arazilere atılan ve unutulmaya yüz tutan bu köpekleri yaşatmak isteyen insanların hiçbiri zengin değil. Kendi imkanları ve mama bağışı yapanların destekleriyle ayakta duran bu insanlara siz de bir el uzatabilirsiniz. Petburada.com adresinden yapacağınız köpek maması ürünlerinde 75 TL ve üzeri tutarlarda kargo ücreti ödemeden alacağınız bir paket mama ile hayat kurtarabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Döşenmiş Banyo

Döşenmiş Banyo

Doğa ve Şehir Manzarası Bir Arada

Doğa ve Şehir Manzarası Bir Arada

Konya’nın En Köklü Firması Enkay İnşaat

Konya’nın En Köklü Firması Enkay İnşaat

Bahçeşehir Şehir İçi Evden Eve Taşıma

Bahçeşehir Şehir İçi Evden Eve Taşıma

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir