Ankara Oto Kiralama Fiyatları

Ankara Oto Kiralama Fiyatları

Ankara araç kiralama fiyatları, belli başlı aralıklar içerisinde değişmektedir. Cander Rent A Car firmasından alacağınız hizmetlerde bu fiyat aralıklarının araç sınıflarına göre değişmekte olduğunu söylemek istiyoruz. Firmanın internet sitesine giriş yapıyoruz. Üst sekmelere baktığımızda, çeşitli geçiş sekmelerini görebiliyoruz. Fiyat listesi kısmında Ekonomik-Orta-Lüks-Arazi-Van sınıf araçlar olduklarını görebiliyoruz. Birbirinden farklı şekilde listelenmekte olan bu araçların listelerini oluşturuyoruz. Fiyat aralıklarını ekonomik araçlardan başlattığımızda, günlük 160-170 TL’den başlayan fiyatlarla birlikte kiralama işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.

Orta sınıf Ankara rent a car hizmetleri fiyatlandırmasına baktığımızda, bu alanda, 180-200 TL’den başlayan fiyatları görmekteyiz. Tabii ki bu fiyat aralıklarının, kiralama sayısındaki artış ile ters orantılı olduğunu söylemek istiyoruz. Yani mesela 1 aylık Ankara havalimanı araç kiralama ile araçların günlük kiralık bedelleri, 2 günlük kiralama bedelinde belirlenecek olan günlük kiralama bedelinden daha düşük, ekonomiktir. Bu tarz fiyat değişimlerini bu alandan görebiliyorsunuz.

Lüks sınıf araç kiralama servislerini incelediğimizde, burada iki farklı araç görmekteyiz. Bir tanesi Mercedes Vito diğeri ise Mercedes C Coupe 4Matıc olmaktadır. Fiyat tercihleri içerisinde günlük 350 TL’den başlayan fiyat listesini görebiliyoruz. Ve tabii ki yine burada da aynı şekilde gün sayısının artmasıyla birlikte değişen fiyatları da görme imkanınız bulunuyor. Son olarak arazi sınıf araçlara ve Van sınıfı araçlara bakıyoruz. Bu alanlarda ise sırasıyla 250 TL’den ve 170 TL’den başlamakta olan fiyat aralıkları ile karşılaşıyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Pencerelerin Su Sızdırma Sorunu İçin Ne Yapılmalıdır?

Pencerelerin Su Sızdırma Sorunu İçin Ne Yapılmalıdır?

Uşak Araç Kiralamada Güvenilir Adres

Uşak Araç Kiralamada Güvenilir Adres

Otokorkuluk Sürücülerin Yolunu Çizer

Otokorkuluk Sürücülerin Yolunu Çizer

Türkiye’nin En İyi Cami Halısı Firması

Türkiye’nin En İyi Cami Halısı Firması

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir